Responsive image

Günümüz teknolojisini takip ederek müşterilerimize en kısa yoldan kolay ve hızlı erişim sağlamaya çalışıyoruz. Feza Bina Yönetimi teknoloji yatırımları ve ARGE çalışmaları ile yenilikleri ivedi ve güvenli şekilde sizlere sunuyoruz.

Geliştirdiğimiz sistem sayesinde müşterilerimizin ödemelerini kolaylaştırma yoluna giderek aidat ödemelerini web sitemizden 7/24 Online olarak, kredi kartı ile ister peşin isterlerse 9 taksite kadar ödeme imkanı sunuyoruz. Bunun yanı sıra Feza Bina Yönetiminin anlaşmalı olduğu bankalardan masrafsız olarakta ödeme yapılabilmektedir. Ödeme seçeneklerini çeşitlendirerek Merkezimizden nakit veya kredi kartı ile, Posta Çeki ile ve ayın belirli günlerinde mobil tahsilat noktalarımızdan yine ister nakit ister kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Feza Bina Yönetimi olarak siz değerli müşterilerimiz kişisel faturalarını da (Elektrik, doğalgaz, su telefon vb…) merkezimiz ya da şubelerimizden kolayca ödeyebilirsiniz. Günün gereksinimlerine ve teknolojinin gelişimine göre ARGE çalışmalarımız ile siz değerli müşterilerimizin ödemelerini kolaylaştırma çabası içerisinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.